فیلم آموزشی پروژه تخمین خواص پتروفیزیکی سنگ مخزن با استفاده از شبکه عصبی

محصول ۶۳۵

توضیحی مختصر از فیلم آموزشی:  

در این فیلم های آموزشی کدهای متلب تخمین متغیرهای وابسته با استفاده از متغیرهای مستقل مربوطه با روش پر کاربرد چندلایه پرسپترون شرح داده شده کلیه محققین جهت بهبود تخمین مدل عصبی خود میتوانند از این محصول آموزشی استفاده کنند زیرا پارمترهای مدل عصبی بارها تغییر داده شده و برنامه ران شده است.

 

در مورد مدرس: 

مهندس سید حسین الحسینی فوق لیسانس مهندسی اکتشاف معدن از دانشگاه تهران است. ایشان بعد از شرکت در کلاس های درسی شبکه های عصبی و روش های بهینه سازی دانشگاه تهران و مطالعه کتاب مرجع هاگان و مقالات داخلی وخارجی و شرکت در دوره های آموزشی شبکه های عصبی عمیق در دانشگاه شریف همزمان با کدنویسی در متلب با زبان پایتون نیز آشنا شده اند.

برای تهیه کامل این پکیج فیلم آموزشی از لینک زیر اقدام گردد: (کیفیت فیلم ها در نسخه اصلی فول HD می باشد)

این پکیج شامل ۷۵ دقیقه فیلم آموزشی کامل با کیفیت HD + کد های متلب + داده های اکسل می باشد. با متلب ورژن ۲۰۱۶b صورت گرفته است.

در صورت سوال در مورد محصول و یا در صورت اشکال در اجرای شبیه سازی می توانید از بخش تماس با ما (منوی پایین)، با شماره تلفن مورد نظر مکاتبه نمایید.

پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله فایل(شامل سه بخش)، قابل دانلود می باشد.
خرید آنلاین

بخشی از پیش نمایش فیلم:

 


مجموعه: شبکه عصبی, مهندسی شیمی و مواد, مهندسی عمران, مهندسی کامپیوتربرچسب ها , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *