تخمین انحنا با استفاده از مدل های منحنی اعمال شده به گرادیان میدان های برداری

پروژه ۷۱۲: شبیه سازی مقاله در متلب

چکیده:

الگوهای جهت دار منحنی بر فرکانس های بالا غلبه داشته و  از گرادیان صفر بر روی برآمدگی ها ، پستی ها و بلندی ها جلوگیری می نماید. وجود تخمین گرهای انحنا در این مکان ها به شکست می انجامد. مشخصه الگوهای میدانی جهت دار بر روی فقدان های تغییر ناپذیری مناطق محلی نشان داده می شود. در این مقاله ما از مدل های منحنی ساده برای تحلیل تغییرات وسیعی از الگوهای میدانی دارای انحنا استفاده نموده ایم.  شبیه سازی این مقاله در ام فایل متلب اجرا گردیده است.   شما می توانید اصل مقاله را دریافت کرده و در صورت تمایل اقدام به سفارش سورس برنامه نمایید. اصل مقاله لاتین را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید . در زیر بخشی از نتایج نشان داده شده است. 

:paper title

تخمین انحنا در الگوهای جهت دار با استفاده از مدل های منحنی اعمال شده به گرادیان میدان های برداری

curvature estimation in oriented patterns using curvilinear models applied to gradient vector fields

 دانلود اصل مقاله لاتین 

در صورت سوال در مورد محصول می توانید از بخش تماس با ما (منوی بالا)، با شماره تلفن مورد نظر مکاتبه نمایید (ترجیحا  ارسال پیامک). 

برای خرید یا سفارش این پروژه می توانید از بخش تماس با ما (منوی بالا)، با شماره تلفن مورد نظر مکاتبه نمایید. این پروژه در نرم افزار متلب انجام شده است.  

برخی از نتایج: 

p712-1p712-2p712-3p712-4

p712-5

 

 


مجموعه: ریاضیات و محاسبات عددی, مهندسی عمرانبرچسب ها , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *