تجزیه و تحلیل سیستم توزیع مصرف انرژی در سیستم های MIMO چند کاربره متحرک

پروژه۱۶۲۱: شبیه سازی مقاله isi در متلب + سورس کامل متلب + توضیحات خطی دستورات

عنوان مقاله: 

Large System Analysis of the Energy Consumption
Distribution in Multi-User MIMO Systems with
Mobility

تجزیه و تحلیل سیستم بزرگ توزیع مصرف انرژی در سیستم های MIMO چند کاربره متحرک

******************

دانلود: دانلود اصل مقاله لاتین

******************

خلاصه ای از کار: 

    ما در این تحقیق انتقال اطلاعات یک سیستم چند کاربره تک سلولی MIMO را بررسی می کنیم که در ایستگاه اصلی(BS) از N آنتن برای برقراری ارتباط با تعداد K تجهیزات کاربر(UEs) دارای یک انتن استفاده می کند. این تجهیزات کاربر در سلول برطبق الگوی حرکت تصادفی در اطراف حرکت می کند. هدف ما تعیین توزیع مصرف انرژی هنگام استفاده از تکنیکهای مختلف پیش برنامه نویسی خطی در ایستگاه اصلی به منظور تضمین نسبتهای هدف در فاصله زمانی محدود T است. این تحلیل درمنطقه مجانبی اجرا می شود که در ان با فرض اطلاعات وضعیت عالی کانال (CSI)، N و K به نسبت ثابت افزایش می یابند. از نتایج استاندارد و جدید تحلیل این سیستم بزرگ برای ارائه فرمولی مختصر برای نیروهای انتقال مجانب وبردارهای تشکیل پرتو برای همه طرحهای مورد نظر استفاده می شود. درنهایت این نتایج برای ارائه یک تقریب مشخص از مصرف انرژی و برای بررسی تغییرات ان در مورد این ارزش به شکل یک نظریه حد مرکزی استفاده می شوند. برای میانگین ها و واریانس های مجانب ،عبارتهای بسته ارائه می شوند. به منظور تائید درستی تحلیل نظری و برای انجام مقایسه از نتایج عددی استفاده می شود.ما نشان می دهیم که چگونه می توان از این نتایج برای تقریب گرفتن ازاین احتمال استفاده کرد که  ایستگاه اصلی که با نیروی باطری کار می کند چگونه تخلیه می شود و برای طراحی شعاع سلول به منظور کاهش مصرف انرژی در هر منطقه واحد می توان استفاده کرد.همچنین نمونه ناقص CSI نیز بطور خلاصه بررسی می شود.

اصطلاحات شاخص- مصرف انرژی، MIMO چند کاربره،انتقال اطلاعات،تکنیکهای پیش برنامه نویسی خطی،حرکت تصادفی،حرکت براونی،تحلیل سیستم بزرگ،ماتریس تصادفی،قضیه حد مرکزی.

در صورت سوال در مورد محصول و یا در صورت اشکال در اجرای شبیه سازی می توانید از بخش تماس با ما (منوی بالا)، با شماره تلفن مورد نظر مکاتبه نمایید.

پس از پرداخت آنلاین فایل قابل دانلود می باشد

خرید آنلاین

برخی نتایج: 

دیگر پروژه های مرتبط: 

قضیه حد مرکزی یا Central Limit Theorem + پروژه کامل در متلب

 

ظرفیت کانال در کانالهای تصادفی MIMO + پروژه کامل متلب با توضیحات

شبیه سازی مقاله: تخمین مبتنی بر اموزش درکانالهای MIMO رایسی (Rician) در متلب

شبیه سازی مقاله: طرح بهینه سیستمهای MIMO چندکاربره موثر بر انرژی

شبیه سازی مقاله: کنترل فازی تطبیقی پایدار برای سیستم های غیر خطی MIMO

شبیه سازی مقاله: پروتکل دسترسی تصادفی به تخصیص راهنما در سیستم های MIMO

 


مجموعه: الکترونیک, مهندسی مخابراتبرچسب ها , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *