شبیه سازی مقاله: راهکار کاهش یک متغیر برای الگوریتم های تکاملی با قیود تساوی

پروژه۱۱۷: شبیه سازی مقاله isi  در متلب  + سورس کامل متلب   

عنوان مقاله: 

A variable reduction strategy for evolutionary algorithms

handling equality constraint

راهکار کاهش یک متغیر برای الگوریتم های تکاملی با قیود تساوی

******************

دانلود: دانلود اصل مقاله لاتین

******************

خلاصه ای از کار: 

    روشهای بررسی محدودیت موثر هنگام کاربرد الگوریتم های تکاملی(EAs) در مسائل بهینه سازی محدود (COPs) از اهمیت بسیار زیادی برخوردارند.بطور کلی هنگام استفاده از الگوریتم های تکاملی برای بررسی مسائل بهینه سازی محدود،پاسخگویی به محدودیتهای تساوی در مقایسه با محدودیتهای عدم تساوی بسیار دشوارتر است.ما در این تحقیق به منظور کاهش محدودیتهای تساوی ومتغیرهای COPs ، راهکاری بنام محدودیت تساوی و راهکار کاهش متغیر(ECVRS) را پیشنهاد می کنیم. زمانی که محدودیتهای تساوی همیشه توسط معادلات بیان می شوند، راهکارکاهش متغیر و محدودیت تساوی باعث استفاده از راوبط متغیری می شود که دراین معادلات محدودیت تساوی اشاره شده است. استفاده از این روش باعث می شود برخی از متغیرها ی مسائل بهینه سازی محدود ارائه وتوسط برخی متغیرهای دیگر محاسبه شوند و بدین وسیله فضای تحقیق را کاهش داده و به بهبود کارایی الگوریتم های تکاملی منجر شوند. در این میان راهکارکاهش متغیر و محدودیت تساوی محدودیتهای تساوی درگیر را حذف می کند که روابط متغیر را فراهم می کند وبنابراین امکان اجرای راه حلهای بدست امده را بهبود می بخشد. راهکارکاهش متغیر و محدودیت تساوی در بسیاری از مسائل معیار ازمایش می شود.نتایج محاسباتی ومطالعات قیاسی اثربخشی این راهکار پیشنهادی را تائید می کنند.

در صورت سوال در مورد محصول و یا در صورت اشکال در اجرای شبیه سازی می توانید از بخش تماس با ما (منوی بالا)، با شماره تلفن مورد نظر مکاتبه نمایید.

پس از پرداخت آنلاین، فایل بلافاصله قابل دانلود می باشد

 

خرید آنلاین


مجموعه: الگوریتم های فراابتکاری و هوشمند, ریاضیات و محاسبات عددی, مهندسی کامپیوتر, یادگیری ماشینبرچسب ها , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *