کنترل کننده H∞TCSC با مرتبه کاهش یافته و طراحی PSS فازی بهینه PSO در کاستن از نوسانات سیگنال کوچک در محدوده ای گسترده

پروژه ۳۱۶: شبیه سازی مقاله در متلب + ترجمه مقاله + فیلم آموزش چگونگی اجرای شبیه سازی + آموزش تصویری

عنوان مقاله : 

Reduced order H1 TCSC controller & PSO optimized fuzzy PSS design in mitigating small signal oscillations in a wide range

مجله الزویر سال ۲۰۱۵ 

Electrical Power and Energy Systems 68 (2015) 123–۱۳۱

*****************************

دانلود: دانلود اصل مقاله لاتین

******************************

 

چکیده:

این مقاله طرح­های کنترل هیبریدی را برای جبران عدم قطعیت­ های پارامتری و غیرپارامتری ناشی از سیستم­های برق مدرن را ارائه می­دهد. حلقه تقویت که روند طراحی را شکل می­دهد و عبارت عدم قطعیت غیرپارامتری را در نظر می­گیرد برای طراحی H∞TCSC مورد استفاده قرار می­گیرد. برای افزایش بیشتر پایداری حالت پایا، و در نظر گرفتن تاثیر عدم قطعیت­های پارامتری که به­ علت تغییرات در شرایط بارگذاری رخ می­دهد، تقویت TCSC توسط سه نوع PSS، یعنی PSO-PID PSS، PSO Mamdani FPSS و PSO TS FPSS تکمیل می­شود. PSO برای بهینه ­سازی پارامترهای مبتنی بر PID و PSS از نوع فازی مورد استفاده قرار می­گیرد. طرح­های کنترل هیبریدی پیشنهادی یافته می­شوند تا عدم قطعیت را به خوبی توسط پایا نمودن سیستم برق در کل محدوده عدم قطعیت پارامتری جبران نمایند. اما، کنترل کننده هیبریدی پیشنهادی TCSC را تقویت می­نماید و PSO-تاکاگی-سوگنو-FPSS بهترین عملکرد را با پایداری حالت پایای بالا برده شده در میان تمامی طرح­ها نشان می­دهد. همچنین T-S FPSS عملکرد بهتری را در مقایسه با Madmani FPSS دارد.

بخشی از مقدمه: 

شبیه­ سازی­های دامنه زمانی به وضوح نشان می­دهند که کنترل کننده­های هیبریدی پیشنهادی تا حد زیادی تقویت کننده عدم قطعیت­های سیستم برق مختلف هستند. این مقاله به این ترتیب سازمان­دهی می­گردد: بخش “مدل­سازی سیستم برق” مدل­سازی سیستم را تشریح می­کند، طراحی ساختارهای TCSC و FPSS در بخش “تقویت TCSC و طراحی کنترل PSO-فازی PSS” تشریح می­شوند. بخش بعدی “مطالعات شبیه ­سازی” مطالعات شبیه­سازی را ارائه نموده و کارایی TCSC و PSS در سیستم برق ماشین منفرد با درگاه نامتناهی (SMIB) در شرایط مختلف تصدیق گردیده­اند، نتیجه در بخش “نتایج” ارائه می­گردد. ضمیمه پارامترهای مختلف سیستم و کنترل کننده­هارا شامل می­شود.

 

برخی نتایج :

316-1 316-2 316-3 316-4 316-5 316-6

در صورت سوال در مورد محصول می توانید از بخش تماس با ما (منوی بالا)، با شماره تلفن مورد نظر مکاتبه نمایید.

پس از پرداخت آنلاین فایل قابل دانلود می باشد

خرید آنلاین

برچسب ها

0 دیدگاه در “کنترل کننده H∞TCSC با مرتبه کاهش یافته و طراحی PSS فازی بهینه PSO در کاستن از نوسانات سیگنال کوچک در محدوده ای گسترده”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کتاب

کتاب جامع دستورات متلب - خرید پستی درب منزل این کتاب شامل تمامی دستورات عمومی متلب می باشد
خرید اینترنتی
web hit counter