قوانین

قوانین سایت متلب تولز:

***به سایت متلب تولز خوش آمدید***

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از سورس کد ها ، آموزش ها و محصولات متلب تولز به دقت ملاحظه فرمایید.

  1. کاربران باید هنگام سفارش محصول مورد نظر خود، باید به دقت از سورس کد محصول مورد نظر خود مطمئن بوده و سپس اقدام به خرید محصول نماید. بدیهی است درصورت هر گونه اشتباه، سفارش کاربر قابل تعویض و یا برگشت نیست.
  2. درج آدرس ایمیل و شماره تماس‌های همراه توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است.
  3. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت متلب تولز به وسیله ارسال کد سفارش از طریق ایمیل، ارسال می گردد. 
  4. لغو خرید کالاهای دانلودی و همچنین محصولات  آموزشی، پس از پایان خرید ، شدنی نیست.
  5.  سلامت محصولات سایت ما پیش از ارایه بررسی می شود بنابراین سورس کدهای دانلودی خریداری شده را در در صورتیکه در یک ورژن از نرم افزار متلب کار نمی کند در ورژن های دیگر نیز بیازمایید. در ضمن در پروژه ها و فایل های راهنمای ضمیمه شده محصولات ورژن متلب ذکر شده است. 
  6. کاربران می توانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی متلب تولز matlabtools.com@gmail.com ، شکایات خود را نسبت به محصول خریداری شده به مدیران و یا هماهنگ کننده های وب سایت اعلام کنند. 
  7. در صورتیکه شکایت وارده صحیح باشد کل مبلغ محصول عودت داده می شود ولی در صورتی که مدیریت وب سایت، شکایت وارده را صحیح نداند، با ارسال توضیح مختصری به خریدار محصول، شکایت را مختومه اعلام خواهد کرد.

این سایت ضمن احترام به حقوق کاربران گرامی، خود را مجاز می داند تا در صورت لزوم، به گسترش و یا تعدیل بندهای این قوانین و مقررات اقدام نماید. لطفا در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را از طریق کانال‏‌های ارتباطی ذکر شده با ما در میان بگذارید.