فیلم آموزشی پروژه تخمین خواص پتروفیزیکی سنگ مخزن با استفاده از شبکه عصبی

محصول ۶۳۵

توضیحی مختصر از فیلم آموزشی:  

این فیلم ها درباره کدهایی بحث می کند که با این کدها می توان هر تعداد متغیر وابسته ای را با در اختیار داشتن متغیرهای مستقل مربوطه اش در قالب فایل اکسل در متلب و بکارگیری روش چند لایه پرسپترون شبکه عصبی تخمین زد و این فیلم ها بعد از شرح خطوط کدها چند بار کدها را با تغییر پارامترهای مدل عصبی اجرا کرده و بدرد کلیه رشته ها در بحث تخمین می خورد و فقط دیتای مسئله یک سری دیتای مهندسی نفت است و این فیلم بطور ویژه بر روی روش مدل عصبی مذکور و مطالب مربوطه ان تمرکز دارد.

دانشجویان عزیز توجه و دقت کنید گرچه دیتای این پروژه مربوط به مهندسی نفت است ولی دانشجویان دیگر رشته ها مانند مهندسین عمران هم اگر تعدادی متغیر مستقل در قالب چند ستون داشته باشند و ستون متناسب متغیر وابسته انها نیز در فایل اکسل وجود داشته باشد و هدف پروژه تخمین ان متغیر وابسته باشد می توانند از این نمونه کدها و توضیحاتی که در بخش های مختلف فیلم بیان شده است استفاده کنند و دقت تخمین مدل عصبی خود را افزایش دهند لازم بذکر است این فیلم در واقع درباره نمونه کدهای روش چند لایه پرسپترون و بهبود دقت مدل عصبی در جهت تخمین هر نوع متغیر وابسته مجهولی در هر رشته علمی بحث می کند و تصور نشود که این فیلم درباره مهندسی نفت بحث می کند بلکه تنها دیتای ان یک سری دیتا در رشته مهندسی نفت است.

 

در مورد مدرس: 

مهندس سید حسین الحسینی فوق لیسانس مهندسی اکتشاف معدن از دانشگاه تهران که چند درس مربوط به مهندسی اکتشاف نفت را نیز در دانشگاه گذرانده است. بعد از شرکت در کلاس های درسی شبکه های عصبی و روش های بهینه سازی دانشکده مهندسی معدن دانشگاه تهران و بعد از مطالعه کتب مرجعی همچون کتاب معروف هاگان و مقالات فارسی و لاتین مختلف در زمینه شبکه های عصبی و بخاطر سابقه کدنویسی در محیط متلب، امروز ایشان به یکی از خبره ترین مدرسین شبکه های عصبی تبدیل شده است که حتی در نوروز ۱۳۹۷ طی چند جلسه به دانشجویان و علاقه مندان به مبانی و کدهای روش مذکور، تدریس داده است و سابقه حل تمارین عددی شبکه های عصبی دانشجویان دکتری را نیز دارد و بعد از مطالعات زیاد، شبکه های عصبی عمیق (مدلهای کانولوشنی) در پردازش تصویر را نیز بصورت آنلاین آموزش میدهد. 

این فیلم های آموزشی مخصوص مهندسین نفت میباشد ولی مهندسین معدن هم میتوانند از آن استفاده کنند.

برای تهیه کامل این پکیج فیلم آموزشی از لینک زیر اقدام گردد: (کیفیت فیلم ها در نسخه اصلی فول HD می باشد)

این پکیج شامل ۷۵ دقیقه فیلم آموزشی کامل با کیفیت HD + کد های متلب + داده های اکسل می باشد. با متلب ورژن ۲۰۱۶b صورت گرفته است.

در صورت سوال در مورد محصول و یا در صورت اشکال در اجرای شبیه سازی می توانید از بخش تماس با ما (منوی پایین)، با شماره تلفن مورد نظر مکاتبه نمایید.

تخفیف ۵۰ درصدی فقط تا آخر این ماه 

پس از پرداخت آنلاین، بلافاصله فایل(شامل سه بخش)، قابل دانلود می باشد.
خرید آنلاین

بخشی از پیش نمایش فیلم:

 


مجموعه: شبکه عصبی, مهندسی شیمی و مواد, مهندسی عمران, مهندسی کامپیوتربرچسب ها , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *